Adıyaman Mhrs Randevum, Adıyaman Hastaneleri Randevu, Sağlık Müdürlüğü

Adıyaman Mhrs Randevum, Adıyaman Hastaneleri Randevu, Adıyaman Sağlık Müdürlüğü. Adıyaman ve Besni , Çelikhan , Gerger , Gölbaşı , Kahta , Adıyaman , Samsat   ilçelerinde oturan vatandaşlar Adıyaman’da bulunan Sağlık Bakanlığı Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, Adıyaman Devlet Hastanelerine Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine (Diş Hastanesi) ve Adıyaman Aile Hekimlerine  Sağlık Bakanlığı Resmi Web sayfası olan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) online internet Portalından ücretsiz  olarak https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ url adresinden TC Kimlik No ve MHRS Şifresiyle vatandaş girişi yaparak, e-Devlet Şifresi ve TC Kimlik No ile https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ yaparak tamemen ücretsiz olarak randevu alabilirler.

Ayrıca  ALO 184 MHRS Çağrı Merkezini arayarak tarifelerine uygun telefon konuşma ücreti karşılığı telefon ile randevu alabilirler.

Adıyaman MHRS Randevum alındı mı ? diye merak edip kontrol etmek isterseniz MHRS Vatandaşı ile sisteme giriş yapıp “RANDEVU GEÇMİŞİM” butonunu tıklayarak öğrenebilir mhrs sorgulaması yapabilirsiniz.

Yine MHRS randevunuzun gerekli durumda iptalini gerçekleştirerek muayene saatlerini tekrar randevuya açmak için randevu tarihinden 1 gün önce vatandaşlara tercihine göre SMS ve sesli arama ile randevu hatırlatma/iptal servislerinden yararlanarak MHRS Randevum ne zaman sorusuna cevap bulabilirler.

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü, Adıyaman Hastaneleri Adres, Telefon, İletişim Bilgileri Ve MHRS Randevu alınabilen hastanelerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Adres Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: 0(416) 225 01 95 – 0(416) 225 10 21–22
Faks: 0(416) 213 12 22
E-posta: adiyaman@saglik.gov.tr

Şikayetleriniz için (BİMER): adiyaman.ismbasin@saglik.gov.tr

Adıyaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi MHRS Randevu Alınabilir
Telefon 4162253284
Adres Merkez: Sümerevler Mah. Mavikent Yanı Sok No:20 02100 Merkez Adıyaman
Adıyaman Besni Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alınabilir
Telefon
Adres Merkez Bina: Çat Mahallesi Ressam Ayşe Işık Caddesi No:6 Daire: A Besni/adıyaman Ağız Ve Diş Sağlığı Polk.(Ek Bina): Korupınar Mah. Atatürk Cad. Besni/adıyaman
Adıyaman Çelikhan Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alınabilir
Telefon 4164512101
Adres Başpınar Mah. Başpınar Cad. No:102 Çelikhan/adıyaman 02600 Çelikhan/adıyaman
Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alınabilir
Telefon 4167816133
Adres Malatya Yolu Üzeri Gölbaşı/adıyaman
Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alınabilir
Telefon 4167255067
Adres Merkez Kahta Devlet Hastanesi: Yavuz Selim Mahallesi, 30 Ağustos Cd. No:39, 02400 Kahta/adıyaman Göçeri Entegre Hastane : Göçeri Köyü Kahta/adıyaman Gerger Entegre Hastane: Keleşan Mahallesi, 02700 Gerger/adıyaman Sincik Entegre Hastane : Yarpuzlu Yolu Onur Mahallesi No :32 Sincik/adıyaman
Adıyaman T.C. Sağlık Bakanlığı Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Alınabilir
Telefon 4162161015
Adres Merkez: Yunus Emre Mah.Kahta Yolu Adıyaman Merkez 82.Yıl Devlet Hastanesi Semt Pol:barbaros Hayrettin Mah.Atatürk Bul, 02040 Adıyaman, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi(Tıp Fakültesi):yunus Emre Mah.Atatürk Bulvarı Kahta Yolu Merkez Adıyaman
(Visited 33 times, 1 visits today)