Hakkari Hastanesi Mhrs Randevu Al, Hakkari Mhrs Randevu

Hakkari Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Hakkari ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Hakkari Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Hakkari Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Hakkari ‘de oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Hakkari ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Hakkari ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Hakkari ve Çukurca, Merkez, Şemdinli, Yüksekova ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

Hakkari Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Hakkari , Hakkari Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen Hakkari Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

 

Hakkari hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

Hakkari ‘de  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Hakkari Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Hakkari Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Hakkari Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Hakkari ‘de bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Hakkari İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Hakkari Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)