Hatay Hastanesi Mhrs Randevu Al, Hatay Mhrs Randevu

Hatay Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Hatay ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Hatay Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Hatay Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Hatay ‘da oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Hatay ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Hatay ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Hatay ve Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

Hatay Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Zonguldak , Hatay Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen Hatay Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Hatay hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

Hatay ‘da  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Hatay Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Hatay Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Hatay ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Hatay İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Hatay Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)