Iğdır Hastanesi Mhrs Randevu Al, Iğdır Mhrs Randevu

Iğdır Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Iğdır ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Iğdır Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Iğdır Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Iğdır ‘da oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Iğdır ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Iğdır ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Iğdır ve Aralık, Karakoyunlu, Merkez, Tuzluca ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

Iğdır Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Iğdır , Iğdır Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen Iğdır Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Iğdır hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

Iğdır ‘da  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Iğdır Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Iğdır Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Iğdır ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Iğdır İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Iğdır Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)