Isparta Hastanesi Mhrs Randevu Al, Isparta Mhrs Randevu

Isparta Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Isparta ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Isparta Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Isparta Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Isparta ‘da oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Isparta ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Isparta ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Isparta ve Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Merkez, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

Isparta Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Isparta , Isparta Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen Isparta Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Isparta hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

Isparta ‘da  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Isparta Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Isparta Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Isparta ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Isparta İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Isparta Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)