İstanbul Hastanelerinden Randevu Al, İstanbul Mhrs Randevu

İstanbul Hastanelerinden Randevu Al, İstanbul Mhrs Randevu

İstanbul ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

İstanbul ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. İstanbul ve Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

İstanbul Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs İstanbul , İstanbul Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen İstanbul Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

İstanbul hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

İstanbul ‘da  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. İstanbul Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. İstanbul Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

İstanbul ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan İstanbul İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek İstanbul Hastaneleri

(Visited 26 times, 1 visits today)