İzmir Hastanesi Mhrs Randevu Al, İzmir Mhrs Randevu

İzmir Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

İzmir ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? İzmir Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? İzmir Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? İzmir ‘de oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

İzmir ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

İzmir ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. İzmir ve Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

İzmir Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs İzmir , İzmir Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen İzmir Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

İzmir hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

İzmir ‘de  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. İzmir Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. İzmir Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

İzmir ‘de bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan İzmir İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek İzmir Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)