Kahramanmaraş Hastanesi Mhrs Randevu Al, Kahramanmaraş Mhrs Randevu

Kahramanmaraş Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Kahramanmaraş ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Kahramanmaraş Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Kahramanmaraş Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Kahramanmaraş ‘da oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Kahramanmaraş ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Kahramanmaraş ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Kahramanmaraş ve Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

Kahramanmaraş Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Kahramanmaraş , Kahramanmaraş Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs’den Randevu Alınabilen Zonguldak Hastaneleri.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Kahramanmaraş hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

Kahramanmaraş ‘da  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Kahramanmaraş Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Kahramanmaraş Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Kahramanmaraş ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Kahramanmaraş İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Kahramanmaraş Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)