Mhrs Gaziantep, Gaziantep Hastanesi Mhrs Randevu Al

Gaziantep Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Mhrs Gaziantep , Gaziantep Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Gaziantep , Gaziantep Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs Gaziantep , Mhrs’den Randevu Alınabilen Gaziantep Hastaneleri. Gaziantep ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Gaziantep ve Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Gaziantep ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Gaziantep Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Gaziantep Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Gaziantep ‘de oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Gaziantep ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Gaziantep hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Gaziantep ‘de bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Gaziantep İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Gaziantep ‘de  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Gaziantep Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Gaziantep Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Gaziantep Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Gaziantep Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)