Mhrs Giresun, Giresun Hastanesi Mhrs Randevu Al

Giresun Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Mhrs Giresun , Giresun Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Giresun , Giresun Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs Giresun , Mhrs’den Randevu Alınabilen Giresun Hastaneleri. Giresun ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Giresun ve Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Merkez, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Giresun ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Giresun Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Giresun Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Giresun ‘da oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Giresun ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Giresun hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Giresun ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Giresun İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Giresun ‘da  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Giresun Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Giresun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Giresun Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)