Mhrs Gümüşhane, Gümüşhane Hastanesi Mhrs Randevu Al

Gümüşhane Hastaneleri Mhrs Randevu Listesi

Mhrs Gümüşhane , Gümüşhane Hastanesi Mhrs Randevu Al 2018. Mhrs Gümüşhane , Gümüşhane Hastanelerinden Mhrs Randevu Al. Mhrs Gümüşhane , Mhrs’den Randevu Alınabilen Gümüşhane Hastaneleri. Gümüşhane ve İlçelerinde bulunan 2. ve 3. Basamak hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerine Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Randevu Alabilirsiniz. Gümüşhane ve Kelkit, Köse, Kürtün, Merkez, Şiran, Torul ilçelerinde oturan vatandaşlar MHRS’den randevu alabilirler.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Gümüşhane ve ilçelerinde oturan vatandaşlar Hangi Hastanelerden MHRS Randevu alabilir? Gümüşhane Özel Hastanelerine Mhrs’den randevu alınabilir mi? Gümüşhane Üniversite Hastanelerine Mhrs’den Randevu alınabilir mi? Gümüşhane ‘de oturan vatandaşlar MHRS’den nasıl randevu alabilir?

Gümüşhane ve İlçelerinde oturan vatandaşlar MHRS ‘den nasıl randevu alabilir?

Gümüşhane hastaneleri için özel bir uygulama yok. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tek merkezden Türkiye’de bulunan Sağlık Bakanlığı hastanelerine randevu alınabilir.

MHRS Randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinde  telefon ile alabilirsiniz.

İnternetten https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya  https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/anasayfa.xhtml adresinden TC Kimlik no ve Mhrs şifresiyle randevu alabilirsiniz

Gümüşhane ‘de bulunan Sağlık Bakanlığı sağlık tesislerden randevu almak için Bakanlığın resmi web sayfasından Türkiye haritası üzerinde yer alan Gümüşhane İlini tıklayarak seçebilirsiniz.

Gümüşhane ‘de  bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, MHRS Randevu Alabilirsiniz. Gümüşhane Devlet Hastanelerine MHRS Randevu Alabilirsiniz. Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine Randevu Alabilirsiniz. Gümüşhane Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (psikiyatri) Hastanesinden Mhrs Randevu alabilirsiniz.

Mhrs’den Randevu Alınabilecek Gümüşhane Hastaneleri

(Visited 1 times, 1 visits today)