MHRS İnternet Randevu Girişi,Online Randevu Al

MHRS İnternet Randevu Girişi,Online Randevu Al. Merkezi Hekim Randevu Sistemi online hekim randevusu almak için MHRS Vatandaş Giriş ekranından giriş yapınız. TC Kimlik no ve Şifre yazıp sisteme girmeniz yeterli.

Tamamen Ücretsiz ve kolay randevu almak için;www.mhrs.gov.tr randevu al,www.turkiye.gov.tr.randevu al,e-Devlet şifresiyle mhrs randevu al, mhrs şifresiyle randevu al.

1- WWW.MHRS.GOV.TR’DEN GİRİŞ YAP

  • TC. Kimlik No Gerekli
  • MHRSŞifresi Gerekli

2- WWW.TURKIYE.GOV.TR’den GİRİŞ YAP

  • TC.Kimlik No Gerekli
  • e-Devlet Şifresi Gerekli

Ücretsiz olarak dilediğiniz gün ve dilediğiniz saate hastane ve doktor randevusu almak için masa üstü ve diz üstü bilgisayardan ve cep telefonlarından İphone IOS uygulamasından Samsung android uygulamasından randevu alabilirsiniz.

Ayrıca ALO 182 MHRS Çağrı Merkezinden’de randevu alınabilir.

MHRS Giriş, Mhrs Vatandaş Girişi, Mhrs Hasta Girişi.

Mhrs giriş, Mhrs online giriş, Mhrs Vatandaş Girişi, Mhrs Hasta Girişini buradan aşağıdaki linkten Sağlık Bakanlığının resmi web sayfasına yönlendirilerek yapabilirsiniz. Sitemiz ekibi siz değerli vatandaşlarımızın MHS Giriş konusunda yaşadıkları sorunlara yardımcı olmak ve Mhrs giriş işlemlerinize rehberlik etmek amacıyla sizlere hizmet etmekteyiz. Merkezi Hekim Randevu Sistemine giriş yaparak hemen randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığının hastalara sunduğu çağdaş ve güvenilir e-hizmetlerinden biri olan MHRS vatandaşın işini kolaylaştırıyor.

Hastanelerde kuyruk beklemeye son.

MHRS var. Merkezi Hekim Randevu Sitemi tüm devlet hastaneleri, eğitim ve Araştırma Hastaneleri, Ağız ve diş sağlığı merkezleri, aile hekimleri için muayene sırası almanın en kolay, en hızlı ve en güvenilir yöntemi olmaya devam ediyor.

MHRS Giriş çok kolay.

E-Hizme kalitesini MHRS’de yaşayın ister Sağlık bakanlığı resmi web sayfası www.mhrs.gov.tr den ister e-devlet uygulaması www.turkiye.gov.tr den giriş yapın randevunuzu alın sıra beklemeyin

Merkezi Randevu Sistemine Nasıl Gireceğim?

1-İlk olarak mhrs.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

2-Karşınıza çıkan ekranın sağ tarafında bulunan kırmızı renkteki ”RANDEVU AL” butonuna tıklayın.

3-Önünüze gelen ekranda MHRS şifreninizin yazılması istenecek.

4-TC kimlik numarası ve MHRS şifrenizi girerek hastane randevu ekranına ulaşabileceksiniz.

(Visited 94 times, 1 visits today)