MHRS Randevu Al, Mhrs Online Randevu Al, Mhrs İnternet Randevu Al

MHRS Randevu Al, Mhrs Online Randevu Al, Mhrs İnternet Randevu Al.

MHRS Randevu Al: Merkezi Hekim Randevu Sistemi Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ile Aile Hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşların doktor sıra alması için sabahın erken saatlerinde kuyruğa girmesine gerek yok artık MHRS var.

Türk Vatandaşları Randevu Al, Türkiye’de yaşayan Rus Uyruklu Türk Vatandaşları Rusça olarak назначить встречу diğer yabancı uyruklu Türk vatandaşları ingilizce olarak make an appointment şeklinde  arama yaparak sitemize ulaşabilirler. Sitemizden aşağıda Sağlık Bakanlığının resmi internet sitesine verilen linki tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz

Mhrs Online Randevu: Merkezi Hekim Randevu Sistemine online olarak internet girişi yaparak istediğiniz gün ve saatte muayene olabilirsiniz.

Örneğin: Geçmeyen Karın ağrınız var doktora gideceksiniz ne yapmanız gerekiyor? Eğer ilk defa yaşadığınız bir karın ağrısı ise öncelikle aile hekiminden randevu almanız uygun olacaktır. İnternetten direkt olarak https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/

adresinden sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi sayfasını gidip Aile Hekiminizden randevu alabilirsiniz.

Sitemizin Sağlık Bakanlığı resmi web sayfasıyla bir alakası yoktur. Sitemiz siz değerli vatandaşların Sağlık Bakanlığı MHRS’den kolay randevu almanızı sağlamak ve size rehberlik etmek amacıyla kurulmuştur.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

(Visited 82 times, 1 visits today)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir