Mhrs Şifremi Unuttum, Mhrs Şifre Unutma ve Yeni Şifre Alma

Mhrs Şifremi Unuttum

Mhrs Şifremi Unuttum, Mhrs Şifre Unutma ve Yeni Şifre Alma. Merkezi Hekim Randevu sistemini kullanan vatandaşların sık sık başına gelen işlemlerden biri de MHRS Şifremi Unuttum olmaktadır.

Sitemize gelen mesajlardan da anlaşıldığı üzere hastaların yaptığı yorumlarda en başta Mhrs şifremi unuttum, Mhrs Şifremi hatırlamıyorum,  Şifremi karıştırdım, Şifremi bilmiyorum, yeniden şifre almak, Mhrs şifremi kaybettim yeni şifreyi nereden alacağım gibi yorumlar ve istekler yer almaktadır.

MHRS İnternet Şifresini unutan ve yeni şifre almak isteyen vatandaşlarımıza kolaylık olsun diye bu makaleyi yayınlıyoruz. Mhrs hasteane randevusunu unuttuysanız nasıl yenisini alacaksınız?

ŞİFREMİ UNUTTUM YENİSİNİ NASIL ALACAĞIM?

Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Giriş şifresini unutan vatandaşlarımız öncelikle https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ veya https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresinden Bakanlığın resmi web sayfasına giriş yapmalıdır.


MHRS Şifremi Unuttum 1. Adım: Bakanlık web sayfasına girişte karşınıza çıkan aşağıdaki ekrandan sağ taraftaki  RANDEVU AL butonunu tıklayınız.


MHRS Şifremi Unuttum 2. Adım: Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi karşınıza çıkan resimde MHRS ŞİFRENİZİ GİRİNİZ butonunun karşısında HATIRLAMIYORUM butonu var. Hatırlamıyorumu Tıklayınız.


MHRS Şifremi Unuttum 3. Adım (A): Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi açılan Parola yenileme penceresinden e-posta seçeneğiyle yeni parolanızı şifrenizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken TC Kimlik No ve E-Posta Adresinizi girmek.

MHRS Şifremi Unuttum 3. Adım (B): Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi açılan Parola yenileme penceresinden SMS seçeneğiyle yeni parolanızı şifrenizi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken T.C. Kimlik No ve Cep Telefonunuzu girmek olacaktır.

MHRS Şifremi Unuttum 3. Adım (C): Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi açılan Parola yenileme penceresinden GEÇİCİ PAROLA seçeneğiyle yeni parolanızı şifrenizi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken T.C. Kimlik No ve PİN girmek olacaktır. Geçici Parola uygulamasını kullanmak isteyen vatandaşlarımızın daha önceden e-Devlet ile giriş yaparak bir PIN oluşturmuş olması gerekmektedir.Mhrs Geçici Şifre,Mhrs Şifrem Bloke Oldu,Mhrs geçici Parola

Yeni MHRS şifreniz hazır iyilik için kullanınız.


MHRS SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat: sitemizin www.mhrsrandevual.com Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi www.mhrs.gov.tr ile bir bağlantısı yoktur. Amacımız sizlere MHRS konusunda doğru bilgilendirip kolay randevu almanızı sağlamak ve MHRS konusunda ki gelişmeleri anında sizlere duyurmaktır.

Hiçbir bilginiz kayıt altına alınmaz veya tutulmaz. Sağlık Bakanlığı resmi web sayfasına sitemizden verilen linkler ile işlemlerinizi doğrudan bakanlık sayfasından gerçekleştirdiğinizi unutmayınız.

(Visited 3.273 times, 16 visits today)