Mhrs Şifresi Değiştirme, Mhrs Şifre Yenileme 2018

Mhrs Şifre Deiştirme

Mhrs Şifresi Değiştirme, Mhrs Şifre Yenileme 2018. Merkezi Hekim Randevu Sistemi şifresini nasıl değiştirebilirim? MHRS şifremi nasıl yenileyebilirim? MHRS şifre değiştirme, Mhrs Şifre Yenileme, Mhrs Şifre Güncelleme

Merkezi Hekim Randevu Sistemi MHRS İternetten Online Randevu almak için kullandığınız Mhrs şifrenizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Mhrs Şifrenizi yenilemek için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve ayrıntıları sitemizden öğrenebilirsiniz. Bu makale sizlere mhrs şifrenizi değiştirmede izleyeceğiniz yolu doğru adımları atmanızda yardımcı olacaktır.

MHRS ŞİFREMİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?

MHRS Şifre Değiştirme 1. Adım: Bakanlık web sayfasına girişte karşınıza çıkan aşağıdaki ekrandan sağ taraftaki  RANDEVU AL butonunu tıklayınız.

MHRS Şifre Değiştirme 3. Adım: Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sizden istenen TC Kimlik No, Mhrs Şifrenizi ve sağda yazan sayıyı yazınız.

MHRS Şifre Değiştirme 3. Adım: Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sisteme giriş yaptıktan sonra HESAP BİLGİLERİM butonunu tıklayınız. Oradan da PAROLA İŞLEMLERİ butonunu tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.Belirlediğiniz bu parola ile sadece MHRS uygulamasına giriş yapabilir ve randevu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

MHRS SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat: sitemizin www.mhrsrandevual.com Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi www.mhrs.gov.tr ile bir bağlantısı yoktur. Amacımız sizlere MHRS konusunda doğru bilgilendirip kolay randevu almanızı sağlamak ve MHRS konusunda ki gelişmeleri anında sizlere duyurmaktır.

Hiçbir bilginiz kayıt altına alınmaz veya tutulmaz. Sağlık Bakanlığı resmi web sayfasına sitemizden verilen linkler ile işlemlerinizi doğrudan bakanlık sayfasından gerçekleştirdiğinizi unutmayınız.

(Visited 2.337 times, 6 visits today)