Mhrs Üye Ol, Mhrs Kayıt, Mhrs Yeni Üye Kaydı 2018

Mhrs Üye Ol

Mhrs Üye Ol, Mhrs Kayıt, Mhrs Yeni Üye Kaydı 2018. MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) Sağlık Bakanlığına bağlı Hastaneler, Ağız ve Diş Sağlı Merkezleri ve Aile Hekimlerine İnternetten Online Randevu almak ve sıra beklemeden hızlı bir şekilde muayene olmak için önce MHRS ÜYE OL ve bir tıkla ücretsiz hastane randevusu al.

Bu makalemde sizlere adım adım ilk defa MHRS İnternet Üye işlemleri nasıl yapılır? MHRS kaydı nasıl açılır, Mhrs Üyeliği nasıl gerçekleştirilir, Mhrs Yeni Üye, Mhrs Yeni ye Kaydı 2018 yılında nasıl yapılır? anlatacağım

Mhrs Üye Ol 1. Adım: Öncelikle bilgisayarınızda açtığınız internet explorer, google chrome veya  mozilla firefox ile bir sayfa açıp internete giriniz. İnternet işlemcinizin adres çubuğuna aşağıdaki resimde örneğini gördüğünüz gibi  www.mhrs.gov.tr veya hastanerandevu.gov.tr yazınız.

veya

Mhrs Üye Ol 2. Adım: Sağlık Bakanlığı MHRS web sayfasına girişte karşınıza çıkan aşağıdaki ekrandan sağ taraftaki  RANDEVU AL butonunu tıklayınız.

Mhrs Üye Ol 2. Adım: Randevu Al butonunu tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki resim çıkacaktır. Karşınıza çıkan aşağıdaki ekrandan ÜYE OL kısmını tıklayınız.

Mhrs Üye Ol 3. Adım:Üye Ol butonuna bastığınızda karşınıza aşağıdaki pencere çıkacaktır. Öncelikle aşağıda resmi görünen ekrandaki Kimlik Bilgilerinizi doldurunuz. Sağ alt kısımdaki SONRAKİ butonunu tıklayınız.

Mhrs Üye Ol 4. Adım: Aşağıdaki resimde örneği verilen iletişim bilgilerinizi giriniz ve sağ alt köşede ki SONRAKİ butonunu basınız.

Mhrs Üye Ol 5. Adım: Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere bu aşamada GÜVENLİK BİLGİLERİ girilecek olup PAROLA ve PAROLA tekrar yazılıp güvenlik sorusu ve cevabı da yazıldıktan sonra sağ alt köşedeki KAYDET butonu basılarak şifre alma işlemi tamamlanmış olacaktır.

 

MHRS Yeni Üye Ol 2018: Yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere YENİ ÜYE KAYIT işlemlerinin 3. safhasında GÜVENLİK BİLGİLERİ kısmında sizden PAROLA belirlemeniz istenmektedir. Belirlediğiniz parola sizin MHRS giriş şifreniz olacaktır.

 Dikkat: sitemizin www.mhrsrandevual.com Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi www.mhrs.gov.tr ile bir bağlantısı yoktur. Amacımız sizlere MHRS konusunda doğru bilgilendirip kolay randevu almanızı sağlamak ve MHRS konusunda ki gelişmeleri anında sizlere duyurmaktır.

Hiçbir bilginiz kayıt altına alınmaz veya tutulmaz. Sağlık Bakanlığı resmi web sayfasına sitemizden verilen linkler ile işlemlerinizi doğrudan bakanlık sayfasından gerçekleştirdiğinizi unutmayınız.

(Visited 914 times, 3 visits today)