Tunceli Mhrs Randevum, Tunceli Hastaneleri Randevu, Tunceli Sağlık Müdürlüğü

Tunceli Mhrs Randevum, Tunceli Hastaneleri Randevu, Tunceli Sağlık Müdürlüğü. Tunceli ve Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Merkez, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür ilçelerinde oturan vatandaşlar Tunceli ‘de bulunan Sağlık Bakanlığı Tunceli Şehir Hastanesine, Tunceli Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, Tunceli Devlet Hastanelerine Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine (Diş Hastanesi) ve Tunceli Aile Hekimlerine  Sağlık Bakanlığı Resmi Web sayfası olan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) online internet Portalından ücretsiz olarak https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ url adresinden TC Kimlik No ve MHRS Şifresiyle vatandaş girişi yaparak, e-Devlet Şifresi ve TC Kimlik No ile https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ yaparak tamemen ücretsiz olarak randevu alabilirler.

Ayrıca  ALO 184 MHRS Çağrı Merkezini arayarak tarifelerine uygun telefon konuşma ücreti karşılığı telefon ile randevu alabilirler.

Tunceli MHRS Randevum alındı mı ? diye merak edip kontrol etmek isterseniz MHRS Vatandaşı ile sisteme giriş yapıp “RANDEVU GEÇMİŞİM” butonunu tıklayarak öğrenebilir mhrs sorgulaması yapabilirsiniz.

Yine MHRS randevunuzun gerekli durumda iptalini gerçekleştirerek muayene saatlerini tekrar randevuya açmak için randevu tarihinden 1 gün önce vatandaşlara tercihine göre SMS ve sesli arama ile randevu hatırlatma/iptal servislerinden yararlanarak MHRS Randevum ne zaman sorusuna cevap bulabilirler.

Tunceli İl Sağlık Müdürlüğü, Tunceli Hastaneleri Adres, Telefon, İletişim Bilgileri Ve MHRS Randevu alınabilen hastanelerini yazının devamında bulabilirsiniz.


Tunceli İl Sağlık Müdürlüğü Adres Telefon ve İletişim Bilgileri:

Adres: Moğultay Mahallesi, Cengiz Topel Cd. No:4, 62000 Tunceli Merkez/Tunceli
Telefon: (0428) 212 10 35

Tunceli Hastaneleri Adres Telefon ve İletişim Bilgileri  MHRS Durumu:
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Mhrs Randevu alınabilir

4282126533

Moğoltay Mah. Okullar Cad.No:40 Merkez/Tunceli

Tunceli Devlet Hastanesi
Tunceli Devlet Hastanesi Mhrs Randevu alınabilir
4282121039
Cumuriyet Mahallesi Çaldıran Tepe Mevkii Elazığ Karayolu Yanı Yeni Hastane Hizmet Binası Tunceli
(Visited 6 times, 1 visits today)