Yalova Mhrs Randevum, Yalova Hastaneleri Randevu, Yalova Sağlık Müdürlüğü

Yalova Mhrs Randevum, Yalova Hastaneleri Randevu, Yalova Sağlık Müdürlüğü. Yalova ve Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Merkez, Termal ilçelerinde oturan vatandaşlar Yalova ‘da bulunan Sağlık Bakanlığı Yalova Şehir Hastanesine, Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, Yalova Devlet Hastanelerine Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine (Diş Hastanesi) ve Yalova Aile Hekimlerine  Sağlık Bakanlığı Resmi Web sayfası olan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) online internet Portalından ücretsiz olarak https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ url adresinden TC Kimlik No ve MHRS Şifresiyle vatandaş girişi yaparak, e-Devlet Şifresi ve TC Kimlik No ile https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ yaparak tamemen ücretsiz olarak randevu alabilirler.

Ayrıca  ALO 184 MHRS Çağrı Merkezini arayarak tarifelerine uygun telefon konuşma ücreti karşılığı telefon ile randevu alabilirler.

Yalova MHRS Randevum alındı mı ? diye merak edip kontrol etmek isterseniz MHRS Vatandaşı ile sisteme giriş yapıp “RANDEVU GEÇMİŞİM” butonunu tıklayarak öğrenebilir mhrs sorgulaması yapabilirsiniz.

Yine MHRS randevunuzun gerekli durumda iptalini gerçekleştirerek muayene saatlerini tekrar randevuya açmak için randevu tarihinden 1 gün önce vatandaşlara tercihine göre SMS ve sesli arama ile randevu hatırlatma/iptal servislerinden yararlanarak MHRS Randevum ne zaman sorusuna cevap bulabilirler.

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü, Yalova Hastaneleri Adres, Telefon, İletişim Bilgileri Ve MHRS Randevu alınabilen hastanelerini yazının devamında bulabilirsiniz.


Yalova İl Sağlık Müdürlüğü Adres Telefon ve İletişim Bilgileri:

Adres:    Bahçelievler Mah.Stadyum Cad.No:35
Telefon: 0226 814 31 18 / 0226 814 00 33-34
Telefon: 0226 811 54 44 (Ek Hizmet Binası)
Faks:     0226 813 59 54
e-posta: yalova@saglik.gov.tr

Yalova Hastaneleri Adres Telefon ve İletişim Bilgileri  MHRS Durumu:
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Mhrs Randevu alınabilir
2268143800
Bahçelievler Mah. Stadyum Cad. Saglık Kompleksi İl Milli Eğitim Binası Arkası No:35 Merkez/Yalova

Çiftlikköy Şubesi Adres: Yalova İzmit Yolu Kemer Cad. No:5 Çiftlikköy Yalova Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası İçi (Özdilek Avm Karşısı)


Yalova Çınarcık Devlet Hastanesi
Çınarcık Devlet Hastanesi Mhrs Randevu alınabilir
2262461666
Belediye Sok. No: 8 Çınarcık/yalova Çınarcık Belediyesi Karşısı

Yalova Devlet Hastanesi
Yalova Devlet Hastanesi Mhrs Randevu alınabilir
2268115200
İzmit Yolu Üzeri 5.Km Merkez/Yalova
Ek Bina :İzmit Karayolu 7. Km Yalova
Kamu Hastaneleri Genel Sekreterlik Binası: İsmet Paşa Mah. Aziz Sok. No:17 Yalova
(Visited 10 times, 1 visits today)